350 Euro

2
1
88 squares

Rr. Peti

Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate, totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Zona ku ndodhet apartament eshte nje zone mjaft e qete dhe ofron mundesi te shumta te sherbimeve kryesore te jeteses.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon