320

Kopshti zologjik
1
1
70 squares

Ky apartament ndodhet në rrugën Bardhyl ka organizim shume te rregullt, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, i pa banuar me pare, e inevstuar me parket, mobiljet dhe elektro-shtpiaket jane te reja dhe bashkohore

Internal Features

  • Dishwasher
  • Open Fireplace