350

350
120 squares

prane hotel Mondial

Jepet me qira super apartament 1+1 prane 21 dhjetorit, eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pllat te ri, me ashensor

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon
  • Ballkon i dytë