350 I Padiskutueshem

1
1
75 sqmtr

Prane hotel Mondial

Apartamenti ndodhet prane hotel ''Mondial'' .Eshte i organizuar shume mire , i investuar me parket.Eshte ne gjendje shume te mire , i pajisur me ashensor. I pershtatshem per zyra dhe banim.

External Features

  • Ballkon

AGJENTI

RealHome

KONTAKT

Do not fill this field in

Do not fill this field in

.